Zamiast kwiatów ślubna pomoc dla zwierzaków

Prawdą jest, że prezent ślubny stanowi must-have każdego wesela. Upowszechniło się, że oprócz koperty dawanej Parze Młodej, wręcza się im drobny upominek. Jeszcze do niedawna były to bukiety kwiatów, wino czy czekoladki. Jednakże coraz częściej stawia się na bardziej pomysłowe upominki.

Tradycyjne kwiaty, pomimo tego, iż pięknie wyglądają to i tak prędzej czy później zwiędną. Tak samo z winem czy czekoladkami. Nie znając upodobań Pary Młodej co do gatunku wina, nasz prezent może okazać się nietrafiony. Czekoladki – oprócz dodatkowych kilogramów też nie pozostawią po sobie żadnego śladu. Odchodząc od tych stereotypów coraz popularniejsze staje się, że na zaproszeniach ślubnych czytamy o geście charytatywnym czy to na rzecz dzieci czy też osób starszych. Niewątpliwie jest to wspaniała inicjatywa Nowożeńców, która finalnie sprawi radość nie tylko im, a większemu gronu obdarowanych.

Piesek ze schroniska “Azyl pod Psim Aniołem”

Kotka Lea ze schroniska “Azyl pod Psim Aniołem”

 

Akcja – Fundacja

A co z czworonogami? Pomoc dla zwierząt jest wspaniałą inicjatywą, którą także możemy wspierać podczas tego ważnego dnia. Ślub to świetna okazja, by wspomóc schroniska. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy, jak wielkie potrzeby są w takich instytucjach. Warto skontaktować się z danym schroniskiem i ustalić, czego im najbardziej brakuje i jaką pomoc Para Młoda może ofiarować. ZaZaZu już teraz podpowiada, które schronisko chętnie przyjmie taką pomoc. Aby ułatwić przyszłym małżonkom wybór, ZaZaZu nawiązało współpracę z fundacją  „Azyl Pod Psim Aniołem<< LINK >>. Jest to organizacja utrzymywana z datków ludzi z całego kraju. Leczy i oddaje do adopcji porzucone i skrzywdzone psy oraz koty z Warszawy i okolic. Azyl to nie tylko miejsce przechowywania porzuconych i skrzywdzonych zwierząt, ale także dom i rodzina, która zapewnia ciepło i schron dla każdego. Właścicielka agencji ZaZaZu Mery Piotrowska miała przyjemność osobiście odwiedzić schronisko. Zapoznała tam Panią Joannę Burakiewicz oraz Pana Mariusza Taubera – opiekunów schroniska. Dwie przemiłe osoby, które obdarowują miłością wszystkie zwierzęta. Już od samego początku było widać ile serca wkładają w to, co robią. Serdeczne przyjęcie Mery oraz widok biednych pupilów wzbudziło ogromne emocje, współczucie i chęć pomocy! To spotkanie natchnęło Nas, aby obdarzyć szczególną opieką tą fundację!

Piesek Nollan – podopieczny schroniska “Azyl pod Psim Aniołem”

Konsultantka ślubna Mery wraz z jednym z podopiecznych schroniska

Konsultantka ślubna Mery wraz z opiekunem schroniska – Mariuszem Tauberem

Kotka Luna – podopieczna schroniska “Azyl pod Psim Aniołem”

 

Jak pomóc zwierzakom podczas Ślubu?

Metod pomocy jest wiele. ZaZaZu przedstawia opcje wsparcia fundacji „Azyl Pod Psim Aniołem”:

  • Puszka” – świetnym pomysłem jest zorganizowanie puszek, do których Goście przy składaniu życzeń mogą wrzucać datki. Takie puszki mogą trzymać wyznaczone przez Nowożeńców osoby (np. świadkowie).
  • Bony podarunkowe” – rozwiązanie dla tych, którzy chcą obdarować Parę Młodą, ale nie mają konkretnego pomysłu. Bon podarunkowy w sklepach dla zwierząt to idealne rozwiązanie. Para Młoda przekaże bon fundacji, która sama zdecyduje co w danym momencie jest im najbardziej potrzebne. Sklepy, w których można zakupić takie bony: Kakadu, MaxiZoo, Aquarius, ZOOZOO oraz też te mniejsze dostępne w różnych częściach miasta
  • Datek karmy” – pomysłowo zapakowana karma z pewnością ucieszy Purina, Josera, Britt, Bosh, Acana, Test of the Wild (dla kotów też). Poza karmą fundacja ma również zapotrzebowanie na ryż, makaron, kaszę oraz świeże, suszone i mrożone warzywa.

Zabawa z pieskami

Suczka Fiszka – podopieczna schroniska “Azyl pod Psim Aniołem”

ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.