ŚLUB DOSKONAŁY. 15 RAD WEDDING PLANNERKI

Planowanie ślubu to jeden z najważniejszych, a zarazem najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Aby zorganizować ślub doskonały należy skupić się na precyzji i dbałości o szczegóły.  Natłok obowiązków sprawia, że nie wiadomo od czego zacząć, jak rozplanować przygotowania, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Często bywa tak, że cała ta sytuacja przerasta Parę Młodą i zaczynają czuć presję czasu. Jeżeli to zbyt wiele, może warto zwrócić się o pomoc do konsultanta ślubnego? Zatrudniając Wedding Plannera można być pewnym, że zatroszczy się on o to, aby Ten Wielki Dzień był dniem wymarzonym.

Przedstawiamy 15 cennych rad od ZaZaZu:

1) Zaplanujcie wszystko wcześniej

Przygotujcie harmonogram dnia ślubu i wesela. Pamiętajcie o uwzględnieniu wszystkich szczegółów co do minuty począwszy od makijażu, fryzury aż po oczepiny. Nie zapomnijcie podzielić się planem dnia z podwykonawcami. Jeżeli nie wiecie jak to wszystko rozplanować, zawsze możecie zgłosić się do ZaZaZu Wedding Planning.

planowanie-slubu-i-wesela

Planowanie ślubu i wesela >>

2) Pójdź na próbny makijaż i fryzurę, aby w dniu ślubu nie było niespodzianek

Makijaż i fryzura próbna są równie ważne jak przymiarki sukni ślubnej. Podczas próbnego makijażu lub fryzury stylista może ocenić Twój typ urody, stan skóry, strukturę włosów. Jest to dobra okazja by sprawdzić czy czujemy się w czymś dobrze oraz czy jesteśmy zadowoleni z usługi. W dniu ślubu nie ma czasu na ustalenia co do zmiany make-up’u bądź upięcia. Na próbie mamy czas na wszystkie ustalenia, spokojną rozmowę co do naszych oczekiwań. To bardzo ważny element przygotowań, o którym nie możesz zapominać.

probny-makeup

Próbny makijaż i fryzura >>

3) Wygodny strój (suknia, garnitur, buty)

Nie możecie zapominać również o Waszym własnym komforcie. Żeby wyglądać i czuć się pięknie zaopatrzcie się wcześniej w buty i strój. Nie róbcie tego na ostatnią chwilę. Po zakupie obuwia, przetestujcie je, czy są wygodne. Warto pochodzić w nich kilka dni, aby sprawdzić, czy nic Was nie uwiera. Kupując suknię ślubną lub garnitur zwróćcie uwagę, aby Was nic zbyt mocno nie uciskało. Istotne jest, żebyście w dniu Ślubu czuli się bardzo dobrze.

wygodny-stroj

Wygodny strój >>

4) Wybór świadków

Ważne jest, aby osoby które poprosicie o świadkowanie były odpowiedzialne i abyście mieli poczucie, że w każdej chwili możecie na nich liczyć. Ich rola jest istotna w tym dniu, ponieważ towarzyszą Wam przez całe wesele. Mają wiele obowiązków, które muszą spełnić na jak najwyższym poziomie.

wybor-swiadkowej

Wybór świadków >>

5) Zasięgnijcie pomocy od Wedding Plannerki

Jeżeli chcecie mieć pewność, że Wasz ślub oraz wesele będą idealnie zaplanowane, zasięgnijcie pomocy konsultanta ślubnego, który ma doświadczenie i nie zapomni o żadnym ważnym elemencie. To bardzo ważne, żeby w tym czasie mieć kogoś kto zawsze Wam pomoże, doradzi i sprawi że zapamiętacie ten dzień na zawsze.

weddning-planner

Wedding Planner >>

6) Zróbcie research na co warto wydać więcej, a na czym należy zaoszczędzić

Poświęćcie czas na przeanalizowanie Waszych wydatków. Pomoże to wam zaoszczędzić i zainwestować w rzeczy warte swojej ceny. Nie podejmujcie pochopnych decyzji. Zróbcie wywiad co to usługodawców i ich ofert.

research-wydatkow

Research wydatków >>

7) Zróbcie próbę w kościele i na sali

Robiąc próbę wejścia do kościoła, przysięgi, wejścia na salę weselną zaoszczędzicie wiele nieporozumień i stresu. Ustalcie w jakim tempie iść do ołtarza, jak ma przebiegać msza i początek wesela. Jest to ważny element, by nie zrobić gafy przy gościach.

proba

Próba w kościele >>

8) W dniu ślubu zjedzcie porządne śniadanie

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, a zwłaszcza tak ważnego dnia. Nie zapomnijcie o tym, by posilić się z rana. Przed uroczystością nie będziecie mieć zbyt wiele czasu na jedzenie, a do kolejnego posiłku będziecie musieli trochę poczekać.

obfite-sniadanie

Obfite śniadanie >>

9) Wyznaczcie poszczególne osoby do poszczególnych zadań i wyluzujcie się w dniu ślubu!

Poproście bliskie Wam osoby, aby w dniu ślubu dopilnowały rzeczy, których Wy nie możecie dojrzeć. Nie powinniście przejmować się błahostkami, gdy za chwilę powiecie sobie sakramentalne TAK.

pomoc-bliskich

Pomoc bliskich >>

10) Przetańczcie tydzień wcześniej pierwszy taniec na sali weselnej

Ważne jest, aby znać grunt, na którym będziecie się poruszać. Zwróćcie uwagę na wielkość sali, w którym miejscu rozpocząć i zakończyć taniec. Pamiętajcie, że podłoga, na której trenowaliście może być mniej lub bardziej śliska. Ćwicząc kilka dni wcześniej Wasz pierwszy taniec unikniecie niepotrzebnego stresu. Zapewniamy, że doda Wam to odwagi i sprawi, że w dniu ślubu wypadniecie rewelacyjnie!

proba-tanca

Próba pierwszego tańca >>

11) Pamiętajcie, że Ten Dzień jest Dla Was, cieszcie się sobą, patrzcie sobie w oczy i  pokażcie wszystkim, że “love is all around”

W dzień ślubu skupcie się tylko i wyłącznie na sobie. Gwarantujemy, że zapamiętacie te chwile do końca życia. Nie przejmujcie się nieistotnymi rzeczami. Myślcie o tym, co się tego dnia wydarzy i radujcie się wspólnie Waszym wielkim dniem.

milosc

Love is all around >>

12) WYŚPIJCIE SIĘ!

Wasze wesele może trwać do białego rana. Dzień poprzedni poświęćcie na odpoczynek i regenerację. Wyśpijcie się, bo czeka Was długa noc pełna wrażeń.

sen

Długi sen >>

13) Pamiętajcie, żeby na weselu się bawić, tańczyć, jeść i pić (niektóre Panny Młode o tym zapominają)

Zaplanujcie wszystko wcześniej, aby w dniu ślubu nie myśleć o tym, co być powinno. Cieszcie się chwilą i bawcie! To Wasz dzień!

zabawa-taniec

Zabawa i taniec >>

14) Pamiętaj, aby podczas przysięgi małżeńskiej stać przodem do swojego ukochanego, patrzeć mu w oczy i mówić z głębi serca

Nie bój się wyrażać tego, co czujesz. W tym dniu to WY jesteście najważniejsi. Przysięga jest głównym elementem ślubu, zatrzymajcie się na chwilę i delektujcie tą chwilą.

przysięga-małżeńska

Przysięga małżeńska >>

 15) Trampki/baleriny na zmianę po oczepinach

Nawet w najwygodniejszych szpilkach  czy pantoflach Wasze stopy po takiej nocy będą zmęczone. Zaopatrzcie się w dodatkowe buty, abyście mogli czuć się komfortowo i bawić do samego rana.

trampki-converse

Trampki na zmianę >>

 

Zespół ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.