Restauracje na obiad weselny w Warszawie

Planujecie ślub, ale nie chcecie wydawać hucznego przyjęcia? Zebraliśmy dla Was listę najpiękniejszych restauracji w Warszawie, w których zjecie pyszny obiad i uczcicie Ten Wyjątkowy Dzień w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Wybór tego jedynego miejsca pozostawiamy Wam!

Wskazane przez nas miejsca wyróżniają się smaczną kuchnią, wyjątkowym wnętrzem oraz opinią Naszych Par Młodych! Znajdziecie tu klasyczne, jak i nowoczesne propozycje. Oto one:

Restauracja „Strefa”

Miejsce, w którym sztuka kulinarna i stylowe wnętrze nadają przyjaznej atmosfery. Restauracja znajduje się w przedwojennej kamienicy na rogu ul. Próżnej i Placu Grzybowskiego. Wszystkie dania przygotowywane są według autorskich receptur. W menu znajdziecie zarówno kuchnię polską, jak również wiele zakątków świata. Specjalnością są dania z ryb i owoców morza.

Restauracja „Lif”

Znajdująca się w samym sercu starego Mokotowa restauracja zachwyci Was swoim sielskim klimatem. Wnętrze przepełnione zielenią przeplata się tu z drewnem oraz motywami ogrodniczymi. W ofercie znajdziecie dania ze świeżego mięsa, ryb i owoców morza, a ponadto dania wegetariańskie i bezglutenowe.

 

Restauracja „Stalowa 52”

Wyjątkowy hotel zespolony z przytulną restauracją mieści się w zrewitalizowanej kamienicy na Pradze. Niepowtarzalny charakter tworzy przeszklone patio wkomponowane w ceglane ściany. Autorskie menu skupia się głównie na kuchni polskiej, którą przedstawia w nowoczesnej odsłonie. Mocny nacisk stawiany jest na jakość sezonowych i tradycyjnych produktów, które tworzą niebanalną i smaczną kuchnię od serca.

 

Restauracje „Dom Polski”

Mieszczące się w dwóch lokalizacjach restauracje zachwycają niesamowitą, domową atmosferą. Pierwsza z nich znajduje się w przedwojennej willi wśród zieleni Saskiej Kępy, zaś druga w willi nieopodal Łazienek Królewskich. Obie restauracje przyciągają miłośników polskiej kuchni z całego świata. Niepowtarzalny smak zaczerpany jest z natury, starych ksiąg kucharskich i dawno zapomnianych już receptur.

Belwederska 18a

Francuska 11

Restauracja „Wilcza 50”

Restauracja w samym sercu miasta wyróżnia się eleganckim, nietuzinkowym designem, autorską kuchnią i niepowtarzalną atmosferą. Ich oferta zaspokoi apetyt wszystkich Waszych gości. Kuchnia skupiona jest na sezonowych, świeżych produktach regionalnych od sprawdzonych dostawców. Gwarantuje dbałość o jakość, smak i wygląd potraw.

Restauracja „Flaming & Co”

Niesamowite miejsce na mapie kulinarnej Polski znajdujące się na ulicy Chopina, stworzone i utrzymywane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kulinarna pasja łączy się tutaj z przytulnym wnętrzem zaskakując smakiem i wyglądem wszystkich gości. W ofercie znajdziecie włoskie, francuskie i amerykańskie smaki. Do niektórych składników mają wyłączne prawa, co świadczy o ich nietuzinkowości.

Restauracja „Inny Wymiar – kuchnia i bar”

Powstała restauracja na ulicy Świętokrzyskiej deklaruje prawdziwe polskie smaki, przenosząc swoich gości do lat błogiego dzieciństwa. Znajdziecie tam proste jedzenie tworzone z charakterem i ambicją. Cała uwaga skupia się na uczynieniu z ludowych, tradycyjnych potraw, nowoczesnego smaku z pomysłem i dobrym, sprawdzonym produktem. Jest to pokazanie naszej narodowej kuchni w nowej odsłonie.

Zespół ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.