Koordynacja ślubu – 3 powody, dlaczego warto zatrudnić Wedding Plannera

Niestety wiele par, które biorą na siebie zbyt dużo w dniu ślubu nie mogą cieszyć się sobą i tym dniem, tylko są kłębkami nerwów, oprócz tego obciążają wieloma obowiązkami świadków i najbliższą rodzinę. A przecież tak łatwo można temu zapobiec.

Przy natłoku obowiązków związanych ze ślubem często zdarza się, że nikt wcześniej nie dojrzał wystroju sali i Para Młoda po przyjeździe na miejsce bywa rozczarowana; zespół nie wstawił się na odpowiednią godzinę, a co gorsze, świadek z nerwów zapomniał zabrać obrączek, później goście nie wiedzą co ze sobą zrobić po życzeniach pod kościołem. Czy takie sytuacje są Wam znane? Niejednokrotnie czuliście się zagubieni na czyimś weselu nie wiedząc “co dalej”? Jak w tym wszystkim się odnaleźć organizując własny ślub? Jak zapobiec takim sytuacjom? Odpowiedź jest prosta, warto zatrudnić osobę, która pomoże, wyręczy i naprawi ewentualne niedomówienia tego dnia. Kogoś kto będzie miał oko na wszystko, a Wy będziecie mogli cieszyć się sobą.

Przedstawiamy 3 najważniejsze powody, dlaczego warto zatrudnić ZaZaZu Wedding Planning na koordynację Dnia Ślubu:

  1. Nadzór nad Dniem Ślubu jeszcze przed uroczystością

Wybierając Naszą usługę zapewniamy przejęcie wszelkich spraw związanych z Dniem Ślubu tydzień lub dwa przed uroczystością. Od tego czasu wyręczamy Was we wszelkich kontaktach z podwykonawcami, dopilnujemy, aby wywiązali się z wcześniej ustalonych zobowiązań, a jeżeli będzie taka potrzeba, pomożemy w awaryjnych sytuacjach w ostatnich dniach przed ślubem.

 

  1. Harmonogram Dnia Ślubu

Stworzymy szczegółowy plan dnia i będziemy go egzekwować punkt po punkcie. Dopilnujemy, aby wszystko wydarzyło się o odpowiedniej godzinie oraz postaramy się nie dopuścić do opóźnień w Tym Dniu.  Logistycznie rozplanujemy wszystko tak, aby całe przyjęcie odbyło się zgodnie z założeniami. Na bieżąco będziemy reagować i dostosowywać harmonogram do przebiegu przyjęcia. Np. jeżeli jeszcze nie będziecie gotowi na pierwszy taniec, przearanżujemy cały plan tak, abyście zatańczyli go w momencie kiedy będziecie gotowi, a przy tym nie zapominając o żadnym innym punkcie przyjęcia.

  1. Nadzór nad wszystkimi sprawami w Dniu Ślubu

Tego dnia zajmiemy się wszystkim. Dosłownie. Przede wszystkim zagwarantujemy spokój ducha, abyście mogli skupić się na swoich emocjach oraz aby Wasi goście świetnie się bawili. Zajmiemy się ich organizacją – pomożemy się zameldować w hotelu, będziemy informować ich o następnych punktach uroczystości, aby nie zadręczali was milionem pytań. Postaramy się być dla nich naprawdę bardzo pomocni. Ponadto będziemy dostępni na każdą Waszą potrzebę – czy to będzie przewóz kilku gości, czy dopilnowanie, aby Wasi rodzice czekali w gotowości na Wasz przyjazd na salę, aby przywitać Was chlebem i solą lub aby byli w pobliżu, gdy będziecie chcieli złożyć im podziękowania na przyjęciu. Co więcej, zadbamy, aby w razie złej pogody zorganizować Waszych gości tak, aby nie mokli na dworze przy składaniu życzeń. Obiecujemy, że przy naszej pomocy cały przebieg uroczystości będzie płynny i zgrany.

Dopilnujemy podwykonawców i wszystkich osób zaangażowanych w Wasz ślub i wesele, aby ich praca była należycie wykonana na jak najwyższym poziomie i jeżeli zaistnieje taka potrzeba pomożemy im w dojeździe na salę oraz w Waszym imieniu zajmiemy się wynagrodzeniem dla nich.

Wybór tej usługi zapewni Wam komfort i spokojną głowę.  W Tym Dniu będziemy wyłącznie do dyspozycji Waszej oraz Waszych gości. Pozwólcie się przekonać, jak nasza praca pozytywnie wpłynie na przebieg przyjęcia. Chociaż nie zakładamy negatywnych sytuacji – uratujemy wszystkie wpadki tak, aby w żaden sposób nie wpłynęły źle na Ten Dzień.

Zespół ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter