Jak poprosić przyjaciółkę o bycie świadkową? – 6 pomysłów ZaZaZu

Każda Panna Młoda musi mieć swoją świadkową lub druhny. Pełnią one bardzo ważne funkcje zarówno w przygotowaniach, jak i w Dniu Ślubu. Mają one wiele odpowiedzialnych zadań, którym muszą podołać.

Świadkową powinna być osoba najbliższa sercu Panny Młodej, która w chwilach zwątpienia pocieszy i będzie wspierać przyszłą mężatkę, obiektywnie doradzi przy wyborze sukni ślubnej, potrafi wysłuchać i dokonywać wyborów, kiedy Panna Młoda nie jest na coś zdecydowana, ale przede wszystkim musi być to osoba, dla której Ten Dzień będzie równie ważny i razem z Młodą będzie się radować i pilnować, aby wszystko było w należytym porządku. Z racji, iż rola świadkowej i druhen jest bardzo istotna, warto pomyśleć o oryginalnym poproszeniu swojej przyjaciółki, siostry bądź kuzynki o pełnienie tej funkcji.

Przedstawiamy kilka niebanalnych pomysłów od ZaZaZu:

  1. Box

Kolejną propozycją jest personalizowane pudełko. Można w nim umieścić kilka upominków, np. szlafrok, kubek, szampan, świece zapachowe, ulubiony kosmetyk lub inne drobiazgi, które uwielbia Twoja przyszła świadkowa.

Box podarunkowy SHEBYWEDDING

Box podarunkowy SHEBYWEDDING

Box podarunkowy PODARUJ RADOŚĆ

Album ze zdjęciami

Bardzo sentymentalnym prezentem będzie podarowanie albumu ze wspólnymi zdjęciami od początku waszej przyjaźni, aż do teraz. Na koniec, możesz umieścić zdjęcie z podpisem „ Czy zostaniesz moją świadkową?”. Taki prezent bez wątpienia wzruszy i zostanie zapamiętany.

Album ze zdjęciami ETSY
  1. Butelka z alkoholem

Świetnym pomysłem będzie obdarowanie przyjaciółki ulubionym alkoholem. Możesz zaplanować wspólny wieczór, na który przygotujesz butelkę ze specjalną etykietą z zapytaniem lub prośbą.

Butelka z alkoholem PODARUJ RADOŚĆ

Butelka z alkoholem PODARUJ RADOŚĆ 

Butelka z alkoholem PRACOWNIA FIN
  1. Kubek

Jeżeli stawiasz na praktyczny prezent, warto pomyśleć o podarowaniu wyjątkowego kubka. Będzie on doskonałym prezentem, który posłuży Twojej bliskiej osobie na długie lata. Przy codziennej kawie będzie przypominał o wspólnej przygodzie związanej z Twoim ślubem.

Kubek z napisem NADZWYCZAJNIE

Kubek z napisem WE WZORKI

Kubek z napisem NADZWYCZAJNIE
  1. Biżuteria

Co powiesz na bransoletkę z grawerem? Świetny pomysł na prezent, który możesz ofiarować np. na urodziny przyjaciółki. Z pewnością zaskoczy to Twoją bliską osobę. Możesz zamówić biżuterię z Waszymi inicjałami, bądź jej imieniem, a na pudełeczku dopisać Twoje pytanie.

Pudełko na biżuterię PODARUJ RADOŚĆ

Pudełko na biżuterię SKLEP ŚLUBNY LOVE
  1. Puzzle

Personalizowane puzzle to świetny sposób na poproszenie o świadkowanie. Z pewnością zaskoczy wybraną przez Ciebie osobę, jak również będzie to świetna pamiątka. Po ułożeniu, puzzle można skleić i wstawić w ramkę, dzięki czemu obie będziecie pamiętać o tej pięknej chwili.

Puzzle PRACOWNIA ŚLUBNA TADAM

Puzzle MOCEM
  1. Gadżety związane z Waszą pasją

Jeżeli posiadacie wspólne pasje, uwielbiacie te same seriale lub zespoły muzyczne, możesz podarować gadżet związany z Waszym hobby, bo któż zna Twoją przyjaciółkę lepiej niż Ty 😉

Kubek z serialu “Friends” ETSY

Koszulki z serialu “Friends” ETSY

Zaskocz swoją świadkową! Niech wie, że Twój wybór nie był przypadkowy. Warto sprawić, aby moment, w którym poprosisz o świadkowanie był równie wyjątkowy, jak wszystkie Wasze wspólne wspomnienia. Spraw aby była to chwila, którą obie zapamiętacie na całe życie, a Twój prezent pozostanie pamiątką, która będzie przypominać o Waszej wyjątkowej przyjaźni.

 

Zespół ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter