Idealna świadkowa, czyli jaka?

Dowiadujesz się, że Twoja przyjaciółka powiedziała „tak” swojemu ukochanemu. Cieszysz się razem z nią, wspólnie oglądacie pierścionek, z entuzjazmem słuchasz opowiadany przez nią scenariusz zaręczyn mimo, że mówi go już co najmniej dziesiąty raz. I nagle, między łykiem kawy, a spojrzeniem na pierścionek, zadaje to pytanie-„Będziesz moją świadkową?”. Tyle emocji w jednej chwili – radość, strach, zaskoczenie. Przypominasz sobie te wszystkie babskie wieczory z winem, wspólne wyjazdy, niezliczone ilości przegadanych tematów, godziny spędzone w sklepie w pogoni za promocjami i to jak jechała do Ciebie w środku nocy z kanistrem paliwa. Od razu znasz odpowiedź na zadane pytanie- chcesz być jej świadkową, idealną świadkową. A my chętnie podpowiemy Ci, jak wykonać to zadanie na szóstkę!

@polkadotbride

Dobra organizacja to podstawa

Nasza rada: kup dwa notesy–jeden dla siebie, drugi dla przyszłej Panny Młodej, może być w jej ulubionym kolorze lub z ciekawym nadrukiem. Potraktujcie je jako Wasz ślubny planner. Uzgodnijcie harmonogram przygotowań i podział obowiązków, następnie zapiszcie je w Waszych notatnikach. Niech to będzie Wasz wspólny przewodnik, dzięki któremu unikniecie nieporozumień, nie pominiecie ważnych aspektów związanych ze ślubnymi przygotowaniami oraz będziecie czuć, że cokolwiek by się nie działo, trzymacie rękę na pulsie.

@plannerandco

@segregatorslubny

@plannerandco

Emocje – autor złych decyzji

Nie działaj pod wpływem emocji. Dotyczy to każdej sytuacji związanej z przygotowaniem ślubu i wesela – od wyboru sukni, przez układanie menu, szukanie sali weselnej, rozsadzanie gości, aż po załatwianie spraw w urzędzie. Przyszła Panna Młoda może działać często pod wpływem różnych impulsów, podejmując przez to zbyt pochopne decyzje. W tym momencie powinnaś wkraczać do akcji Ty – bohaterka, która likwiduje z drogi ślubnych przygotowań złe wybory i nieprzemyślane decyzje.

@wedding_salon_natali

@dani____elle

Wspomnienia, dobra zabawa i relaks, czyli… Wieczór Panieński!

Jest to wydarzenie bez którego większość panien młodych nawet nie chce sobie wyobrażać przygotowań do dnia, w którym zostanie żoną. Nic dziwnego! Wieczór Panieński to idealna okazja na oderwanie się od ślubnego ferworu, przymiarek sukni, wybierania dodatków do sali weselnej, szukania fotografa, przeglądania różnych wariacji menu, spotkań z podwykonawcami. To też okazja do spędzenia czasu z przyjaciółkami, świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień! A kto lepiej mógłby zorganizować ten wyjątkowy dzień jak nie przyjaciółka – świadkowa? Pewnie jeszcze na długo przed jej zaręczynami wspominała Tobie o wymarzonej imprezie panieńskiej i niezależnie czy ma to być pyszna kolacja w eleganckiej restauracji, impreza w klubie z szampanem i tańcami do rana czy kilkudniowy wyjazd ze zwiedzaniem i przygodami- Ty sobie świetnie poradzisz z przygotowaniem tego wyjątkowego dnia.

@junebugweddings

@alexandrataylorlindh

@madisonpaigefuller

Wicekrólowa ślubu – suknia ślubna

Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie. Kto jak kto, ale my kobiety doskonale wiemy ile czasu zajmuje nam wybór ubrania na spacer z psem, wyjście do sklepu, aż po stylizację do pracy czy, o zgrozo, pierwszą randkę. Dlatego też szczęśliwe są te, które mają od dziecka w głowie projekt wymarzonej sukni ślubnej. Jednak większość przyszłych mężatek dopiero po zaręczynach zaczyna się zastanawiać jaką suknię chce założyć na swój ślub. Aby oszczędzić sobie emocji zgoła podobnych do gorączki sobotniej nocy zacznij zabierać Pannę Młodą do salonów z sukniami z wyprzedzeniem. Pamiętaj jednak, aby najpierw zapytać przyjaciółkę, czy nie woli wybierać kreacji ślubnej z narzeczonym, mamą lub sama. Jeśli tak jest – uszanuj jej wybór i wspieraj ją w pozostałych aspektach przygotowań.

@thedresstribe

@grace_loves_lace

Ślub i wesele… wsparcia czas start!

Nerwowe szykowanie się do ślubu? Nie przy Tobie!

Nadszedł TEN dzień. Twoja przyjaciółka dziś zostanie mężatką. Od rana intensywne przygotowania, makijażystka rozkłada kosmetyki, fryzjer układa włosy, fotograf tajemniczo przemyka pomiędzy pokojami, starając się uchwycić najlepsze momenty tego dnia. Każdy znajduje się na swoim miejscu, Ciebie również nie powinno zabraknąć. Przede wszystkim bądź wsparciem psychicznym. Pomóż Pannie Młodej się zrelaksować, uspokój ją, opowiedz śmieszną historię, zaparz jej ulubioną herbatę, przytul.
Takie gesty naprawdę potrafią działać cuda!

@andrzejewskipawel

Jak kochać to księcia, jak gubić to nie prezenty ślubne!

Po zakończeniu ceremonii ślubnej ustawia się kolejka do Młodej Pary. Nie oszukujmy się, jest chaotycznie. Każdy chce złożyć jak najdłuższe życzenia i wręczyć prezent na nową drogę życia. Z każdą minutą gromadzi się coraz to więcej kwiatów, butelek wina, prezentów i kopert. W tym momencie masz do wypełnienia misję-dopilnować, żeby żaden z podarunków nie zaginął. Na pewno Państwo Młodzi zadbają o specjalną skrzynkę czy pudełko przeznaczone właśnie na prezenty, o to się nie musisz martwić!

@abforwedding

Weselny pomocnik do zadań specjalnych

Wesele to czas wspólnej zabawy-długie rozmowy, jedzenie pysznych potraw, tańce i zabawy. Jednak Twoje zadanie to również pomaganie Młodej w bardziej przyziemnych sprawach- wyjścia do toalety, poprawianie makijażu i fryzury, kontaktowanie się z wedding plannerką, kelnerami i fotografem. Tego dnia staniesz się również profesjonalnym informatorem, rozmówcą , opiekunem gości i mistrzem ceremonii. Pamiętaj jednak, że przede wszystkim jesteś przyjaciółką najważniejszej kobiety wieczoru, i tak jak Ona -baw się najlepiej jak potrafisz.

@taylamorrison__

P.S. Nie zapomnij o wspólnych zdjęciach z Panną Młodą – to wspaniała pamiątka na lata!

Zespół ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter