CZYM JEST KOORDYNACJA ŚLUBU

W tym artykule dowiesz się czym jest koordynacja ślubu świadczona przez Wedding Plannera i dlaczego warto z niej skorzystać.

Czy zdarzyło Ci się być uczestniczką ślubu gdzie nic nie szło zgodnie z planem?
Czy czułaś zażenowanie?
Czy nie chcesz żeby Cię to spotkało?

Jeżeli Twoje odpowiedzi to 3 razy tak, mam dobrą wiadomość! Świetnie trafiłaś, w tym artykule dowiesz się jak uniknąć katastrofy na swoim weselu!

 

jak uniknąć katastrofy na weselu

PHOTO FROM:http://www.thisisinsider.com

Czy znasz pełno opowieści ślubnych o tym jak coś poszło nie tak? Ja znam. Sama miałam okazję być na kilku takich weselach i zawsze było mi szkoda par, które z pewnością się starały organizując całe przedsięwzięcie. Nie wspominając już o tym ile czasu zbierali na to środki.
Zastanawiało mnie wówczas czemu nie wyznaczyli świadków, członków rodziny czy przyjaciół żeby byli odpowiedzialni za poszczególne zadania.
Może nie mieli kogoś godnego zaufania w gronie najbliższych? Może myśleli, że wszystko samoistnie pójdzie zgodnie z planem? Może nie mieli nawet planu i nie przemyśleli pewnych spraw? A może wszystko dokładnie zaplanowali i wyznaczyli zadania poszczególnym osobom, które po prostu się nie wywiązały. Tego nie wiem, ale wiem jak mogli temu zapobiec.

Wystarczyło skorzystać z usługi Koordynacji dnia ślubu.

Czym jest koordynacja ślubu?

Jest to usługa tak naprawdę dla WSZYSTKICH par organizujących zarówno skromny ślub na 30 osób jak dla par, które zapraszają 100, 200, 300 osób. Może to być usługa w pakiecie z organizacją całego ślubu i wesela, albo może być osobną usługą dla osób, które zdecydowały się na samodzielną organizację. Czyli wybór sali weselnej, znalezienie odpowiednich podwykonawców takich jak m.in. fotograf, wizażystka, fryzjer, florystka, Dj/zespół itd. Ale chcą żeby w Tym najważniejszym dniu wszystko odbyło się zgodnie z planem, a oni żeby mogli cieszyć się i dobrze bawić, a nie stresować i kontrolować podwykonawców. Poniżej znajduje się

5 Powodów dla których warto skorzystać z usługi Koordynacji Dnia Ślubu:

1) SCENARIUSZ/ PLAN DNIA ŚLUBU

PHOTO FROM: WHIMSYDESIGNSTUDIO.COM

Zastanawialiście się jak zaplanować ten dzień? O której umówić makijaż, fryzurę, wyjazd do kościoła itd? Konsultant ślubny przygotuje szczegółowy plan dnia i będzie go egzekwował z dokładnością co do minuty. Będzie również reagował na bieżąco na wszystkie sytuacje losowe, o których nawet nie będziecie wiedzieli. W tym czasie będziecie mogli po prostu cieszyć się Waszym dniem.

2) KOORDYNACJA USŁUGODAWCÓW

PHOTO FROM:www.gettyimages.co.uk

Wedding Planner będzie miał kontakt i numery telefonów do wszystkich usługodawców. Dzięki temu skontroluje ich punktualność oraz jakość świadczonych usług. Nie musisz rano obdzwaniać Dj, fotografa czy będą na czas. Jechać do kościoła i sprawdzać jak wyglądają dekoracje. O wszystko zadba Twój Wedding Planner!

3) ORGANIZACJA GOŚCI

PHOTO FROM:www.stylemepretty.com

Dzięki konsultantowi ślubnemu nie będziesz co chwile słyszała pytań, kiedy mamy się zameldować w hotelu, o której zaczyna się wesele, jak mamy dojechać na salę weselną, o której jest autobus powrotni itd. Wedding Planner na początku uroczystości przedstawia się gościom i poprosi żeby wszystkie problemy i pytania kierować w tym dniu do niej nie do młodej pary. Dzięki takiej osobie na weselu wszyscy goście poczują się zaopiekowani.
Wedding Planner zadba o to żeby goście wyszli w odpowiednim momencie przed kościół żeby sypać płatkami róż czy ryżem. Zgromadzi gości przed salą weselną żeby witali młodych. Pokieruje w odpowiednie miejsca żeby nikt nie ominął najważniejszych momentów tego dnia, skieruje w odpowiednim momencie do autokarów, zadba o poprawność rozstawionych winietek, poinformuje gości o innych dietach że ich dania są przygotowane zgodnie z sugestiami.

4) ROZLICZENIE PŁATNOŚCI

PHOTO FROM:www.pixabay.com

Jeżeli nie chcesz w trakcie wesela martwić się sprawami finansowymi i biegać z kopertami z pieniędzmi. Wedding Planner rozliczy się w Twoim imieniu z usługodawcami.

5) ŚWIĘTY SPOKÓJ

PHOTO FROM:www.weddingchicks.com

Powodów dla których warto skorzystać z usługi koordynacji dnia ślubu jest wiele. Ale myślę, że to co najważniejsze to spokój, który możemy dzięki temu uzyskać.

Ten dzień powinien być dniem pary młodej, która cieszy się sobą, celebrując miłości i bawiąc z gośćmi weselnymi. Niestety w realu większość par młodych z nerwów i natłoku obowiązków i problemów związanych z tym dniem NAWET GO NIE PAMIĘTA! Wydaliśmy oszczędności nasze i naszych rodziców, poświęciliśmy miesiące na przygotowania, spędziliśmy wiele godzin szukając odpowiedniej sali, fotografa, kamerzysty i.t.d a i tak wszystko poszło nie tak.
Łatwo można temu zapobiec korzystając z usługi koordynacji Ślubu i Wesela. Jest to usługa dla wszystkich osób planujących ślub również dla tych którzy samodzielnie postanowili zając się organizacją całego przedsięwzięcia, ale w dniu ślubu chcą się dobrze bawić, a nie przejmować tym czy ludzie wiedzą, że po ceremonii powinni wyjść przed kościół albo czy zespół przyjechał na miejsce o czasie.

Nie czekaj! Umów się na spotkanie jeszcze dzisiaj KONTAKT

PHOTO FROM:www.papercitymag.com

Jeżeli ten artykuł Ci się podobał, poniżej zapisz się do Newsletter’a 🙂

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.