Boho Glam – stylizowana sesja ślubna!

Czy zastanawialiście się nad tym, czy da się połączyć wesele w stylu Boho i Glam? Oczywiście, że tak!

Zobaczcie jak ZaZaZu Wedding Planning – agencja ślubna organizująca śluby i wesela na terenie całej Polski oraz za granicą – współorganizowała i skoordynowała stylizowaną sesję ślubnej w stylu Boho Glam.

Realizacja ta odbyła się w bardzo urokliwym, a jednocześnie klimatycznym miejscu, jakim jest Stodoła Czereśniowy Sad – oddalona 60 km od centrum Warszawy, w niewielkiej miejscowości Grażyna, tuż obok Warki. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni plenerem; starym siedliskiem i otaczającą zielenią. Idealne miejsce dla tych, którzy marzą o zaciszu, z dala od miejskiego pędu oraz uwielbiających nietuzinkowe rozwiązania. Ekipa ZaZaZu Wedding Planning słusznie wybrała miejsce jako perfekcyjne na tę sesję.

Przygotowania do sesji zajęły nam kilka tygodni – przygotowanie moodboardów, ustalenie kolorystyki, szczegółów florystycznych i detali aranżacji, a dzięki dobremu planowi wszyscy podwykonawcy mieli komfort pracy i spisali się na medal.

W dniu sesji drewniana Stodoła, która sama w sobie jest wdzięcznym obiektem aranżacji w różnych stylach, była dekorowana przez kreatywny i niezawodny zespół dekoratorsko – florystyczny z Gdzie Szumi Las. Wspólnym postanowieniem stworzono dwie aranżacje łączące oba style. Głównym elementem całej sesji była trawa pampasowa – to ona spajała w całość nasze przewodnie motywy: Boho i Glam.

Pierwsza aranżacja oddawała ducha stylu boho, jednak w połączeniu z eleganckim nakryciem, świetnie wpasowała się w zamysł sesji. W tej aranżacji na stole znalazły się między innymi kryształowe kieliszki, srebrne sztućce vintage oraz eleganckie podtalerze przyozdobione serwetą oraz poczęstunkiem dla gości w postaci ciasteczek  oraz muffinek wykonanych przez Manufakturkę Joanny Bielińskiej.

Drugą wersję stołu zdominowały szarość, czerń, pudrowy róż oraz złoto – charakterystyczne barwy dla wesela w stylu glamour. Nie zabrakło także gustownych krzeseł w odcieniu metalicznego różu wypożyczonych od Rent Design.

Po przygotowaniu i sfotografowaniu stylizacji wnętrza przyszedł czas na zaproszenie naszych modeli.

W czasie sesji Panna Młoda trzykrotnie zmieniała stylizację, ubierając suknie od Marty Trojanowskiej. Wizażystka Katarzyna Duszyńska oraz fryzjerka Marlena Kuderawiec dopasowywały pasujący do stylizacji makijaż oraz fryzurę.

Z początku postawiliśmy na hollywoodzkie fale, następnie Marlena urozmaiciła je charakterystycznymi dla stylu boho warkoczami przyozdobionymi delikatnymi ozdobami do włosów zaś na koniec wykonała luźne, ale bardzo eleganckie upięcie.

Pod koniec sesji do stylizacji Małgosia z Henna Institute dodała malowane wprost na skórze, biżuteryjne ozdoby z białej henny. Stylizacja nabrała całkiem nowego, świeżego i niebanalnego wyglądu.

Pan Młody, wsparty przez Atelier Krawieckie D’SENIS, początkowo ubrany był w stonowany, brązowy garnitur z dopasowaną muszką i delikatnymi kwiatami w butonierce. Następnie zmienił stylizację na niebanalny, granatowy garnitur w dużą kratę i muszkę. Para młoda wyglądała naprawdę fenomenalnie!

Nadszedł czas gdy, wyposażona w aparat fotograficzny, do akcji wkroczyła Kama Bannach – niezwykle ciepła fotografka, która na zdjęciach umie uchwycić nie tylko piękno stylizacji i otoczenie, ale także emocje ludzi. Kama przed sesją poświęciła modelom czas na rozmowę i zdążyła się z nimi zapoznać, dzięki czemu przed jej obiektywem pozowali dość swobodnie co nie jest – wbrew pozorom – łatwym zadaniem.

A jaka w tym wszystkim była rola ZaZaZu Wedding Planning? Poza współpracą w organizacji całej sesji trzymali w tym dniu rękę na pulsie tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Praca koordynatora, choć nie zawsze doceniana, jest bardzo odpowiedzialna i wymaga ogromnych zdolności logistyczno-organizacyjnych. Przez cały dzień czuwali nad tym, aby wszystko przebiegało według wcześniej zaplanowanego harmonogramu oraz wcielali się w różne role, wspierając całą ekipę biorącą udział w sesji. Dzięki ich profesjonalizmowi, szczerej trosce i dbaniu o miłą atmosferę na planie wszyscy czuli się komfortowo zaś modele mogli skupić się na zadaniu tak, by ich praca na planie zadowalała wszystkich.

Bezpretensjonalne i naturalne otoczenie Stodoły Czereśniowy Sad sprzyjało sympatyczej, bezstresowej i wręcz chilloutowej atmosferze pracy, co odzwierciedlają zdjęcia.

Nam efekty sesji w bardzo się spodobały i jesteśmy przekonani, że zainspirują was do zorganizowania własnego przyjęcia w stylu Boho Glam w nieoczywistym miejscu jakim jest drewniana stodoła.

Lista osób biorących udział w sesji:

Koordynacja sesji: ZaZaZu Wedding Planning Mery Piotrowska
FB: www.facebook.com/zazazuweddingplanning  ; Insta: zazazu_wedding_planning
Zdjęcia: Kama Bannach
FB: www.facebook.com/ Kamila-Bannach-Photography-1148304328528693 ;
Insta: kamila_bannach_photography
Lokalizacja: Stodoła Czereśniowy Sad
FB: www.facebook.com/stodolaczeresniowysad  ; Insta: stodola.czeresniowy.sad
Dekoracje: Gdzie Szumi Las
FB: www.facebook.com/gdzieszumilas ; Insta: gdzieszumilas
Dekoracje: dekoracje Konstancin
FB: www.facebook.com/dekoracjekonstancin ; Insta: dekoracje_konstancin
Makramy: Anna Krajewska – Krawiec
FB: www.facebook.com/mokosz.dekoracje; Insta: mokosz.dekoracje
Meble: Rent Design Wedding
FB: www.facebook.com/RENTDESIGN ; Insta: rent_design_wedding
Papeteria: Decoris Wedding Collection
www.facebook.com/decorisweddingcollection ; Insta: decoris.pl
Słodkości: Manufakturka Joanna Bielińska
FB: www.facebook.com/pracowniamanufakturka ; Insta: manufakturka.joanna.bielinska
Fryzury: Marlena Kuderawiec
FB: www.facebook.com/marlenakuderawiechair ; Insta: madlene_hair_marlenakuderawiec
Makijaż: Katarzyna Duszyńska
FB: www.facebook.com/KatarzynaDuszynska.makeup ; Insta : duszynska.makeup
Henna: Małgosia Buchowicz
FB: www.facebook.com/hennainstitute ; Insta: hennainstitute
Suknie: Marta Trojanowska
FB: www.facebook.com/martatrojanowskacom ; Insta: martatrojanowska
Garnitury: Atelier Krawieckie D’SENIS:
FB: www.facebook.com/dsenis1 ; Insta: atelier_dsenis

Zespół ZaZaZu Wedding Planning

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.