Idealna świadkowa, czyli jaka?

Dowiadujesz się, że Twoja przyjaciółka powiedziała „tak” swojemu ukochanemu. Cieszysz się razem z nią, wspólnie oglądacie pierścionek, z entuzjazmem słuchasz opowiadany przez nią scenariusz zaręczyn mimo, że mówi go już co najmniej dziesiąty raz. I nagle, między łykiem kawy, a spojrzeniem na pierścionek, zadaje to pytanie-„Będziesz moją świadkową?”. Read more

Stylizacja Panny Młodej – kapelusz alternatywą welonu

Stylizacja Panny Młodej w Dniu Ślubu może mieć wiele wariantów. Często jej kreacja dobierana jest na wzór konkretnych trendów, ulubionych kolorów, motywów przewodnich czy indywidualnych upodobań. Z powodzeniem możemy stwierdzić, że czasy jedynego poprawnego stroju Panny Młodej dawno minęły – nie ograniczamy się już wyłącznie do białej, długiej sukni z okazałym welonem.

Read more

Ślub w ciąży – jak go zorganizować?

Zaczęliście planować ślub, a okazało się, że jesteś w ciąży? Gratulacje! Nie ma się czego bać i czym stresować – jest do podwójny powód do radości! W tym artykule podpowiadamy, jak przygotować się do Tego Ważnego Dnia będąc w ciąży.

Read more

Restauracje na obiad weselny w Warszawie

Planujecie ślub, ale nie chcecie wydawać hucznego przyjęcia? Zebraliśmy dla Was listę najpiękniejszych restauracji w Warszawie, w których zjecie pyszny obiad i uczcicie Ten Wyjątkowy Dzień w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Wybór tego jedynego miejsca pozostawiamy Wam!

Read more

Sukienki dla świadkowej i druhen – jaki model wybrać?

Świadkowa i druhny pełnią bardzo ważną i odpowiedzialną rolę na weselu. To właśnie one, zaraz po Parze Młodej przykuwają uwagę wszystkich gości, dlatego to jak wyglądają jest bardzo istotne. Jak zatem powinna być ubrana świadkowa? Na ten temat zdania są podzielone.

Read more

Trendy ślubne 2019/2020

Pary, które rok 2019/2020 wybrały jako datę ślubu z całą pewnością będą go wspominać z uśmiechem przez całe życie. Magia aury ślubnej związana jest nie tylko z emocjami, ale również z datami, stresem czy trendami aktualnie panującymi w branży. Tak więc cyfra 2019/2020 oznaczać będzie dla nich również rok wielkich przygotowań, jakim jest organizacja ślubu i wesela.

Read more

Boho Glam – stylizowana sesja ślubna!

Czy zastanawialiście się nad tym, czy da się połączyć wesele w stylu Boho i Glam? Oczywiście, że tak!

Zobaczcie jak ZaZaZu Wedding Planning – agencja ślubna organizująca śluby i wesela na terenie całej Polski oraz za granicą – współorganizowała i skoordynowała stylizowaną sesję ślubnej w stylu Boho Glam.

Read more